WORLDINSIDE DIGITAL Security: захищені вебсайти

Довіра клієнтів та безпека даних мають вирішальне значення для всього, що ми робимо у WORLDINSIDE DIGITAL

Конфіденційність – це основне право людини. В WORLDINSIDE – це також одна з наших основних цінностей. Ваші пристрої та веб-сайти важливі для багатьох аспектів вашого життя. Чим ви поділитеся з свого досвіду і з ким ви цим поділитесь, повинно залежати від вас. Ми розробляємо продукти WORLDINSIDE, щоб захистити вашу конфіденційність і дати вам контроль над даними. Це не завжди просто. Але саме в таку інновацію ми віримо.

Створюємо швидкі та захищені вебсайти, які відповідають вимогам сучасного інтерактивного світу.

 

Захищені вебсайти

encryption security

 

Повна кібербезпека

Zero Trust

Дані ваших клієнтів повинні бути доступними та захищеними. Дотримання політики щодо забезпечення безпеки та обміну особистими даними.

Багато клієнтів дбають про свою конфіденційність та захист своїх даних, а регулятори несуть суворі штрафи за витоки даних. WORLDINSIDE пропонує вам інструменти для збереження сумісності з всіма пристроями та безпекою даних.

Відповідність законодавству

Захист даних та сумісний з GDPR захист недоторканності даних.

Захист даних

Кілька рівнів шифрування (HTTPS / SSL / TLS, AES-256 або новіші версії, шифрування на стороні сервера і від кінця до кінця) забезпечують найвищий рівень захисту даних від злому.

Дрібнозернистий дозвіл

Спеціальне управління користувачами та групами, а також система прав дозволяє призначити права доступу відповідно до ваших вимог.

WORLDINSIDE – створюємо рішення для власних, приватних чи бізнесу, що займається, чи переймаються захистом даних, завдяки реалізації здатності суворо контролювати доступ до даних та провідних галузевих можливостей безпеки.

Категорії товарів

Новинки

Розпродаж

Часто купують